Powered by ZigaForm version 3.9.8.5
All for Joomla All for Webmasters
+90 216 364 27 22
+90 216 364 27 22
ACS Otomasyon Inxpect
ACS Otomasyon Siemens Solution Partner

ACS Otomasyon, 2012 yılı başında, makine ve proses otomasyonu konusunda hizmet vermek üzere, konusunda uzman kadrosu ile kurulmuş olup 2018 yılı itibari ile SİEMENS Solution Partner olarak ticari hayatına devam etmektedir. Şirketimiz, anahtar teslimi otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması, modernizasyon projeleri, montaj ve devreye alma, sistem entegrasyonu, bakım, servis ve danışmanlık, MOTION – PLC / SCADA sistemi konfigürasyon ve programlama konularında hizmet vermektedir.

 

Daima önceliğimiz müşterilerimize, mühendislik destek hizmeti ve uygun çözüm önerileri sunmaktır.

Otomasyon sistemi kurarken, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışmanın faydası müşteri açısından paha biçilemeyen bir değer olacaktır.

Bu bağlamda ACS olarak müşterilerimize ;
• Hızlı ve sorunsuz devreye alma,
• Prosesin hızına ve gereksinimlerine tepki verebilecek kontrolör ve ekipman seçimi,
• Doğru ve eksiksiz dökümantasyon,
• Devreye almadan sonra oluşacak problemlere hızlı cevaplar,
• Operatörler tarafından anlaşılabilecek ve adaptasyonu kolay proses sayfaları,
• Arızayı bulmaya kolaylık sağlayacak gerçekçi alarmlar ve elektrik projeleri,
• Yazılımı tanımlayan dökümanlar, gibi bir çok fayda katacağımıza inanıyoruz.

Otomasyon sistemlerinde kullanılan ürünler ve programların özellikleri, onları sıklıkla kullanan insanlar için elverişli olmak zorundadır. Standart olmayan ya da kullanılan donanım dışında başka ürünlerde çalışmayacak çözümler; şimdi olmasa bile ileride, karşılaşılacak sıkıntıların muhtemel nedenleri olacaktır. ACS olarak sizlere özel çözümler sunarken, kullandığımız program/donanım yapı taşlarının yaygın ve standart olmalarına azami dikkat göstermekteyiz. Yani tercih ettiğiniz donanım ne olursa olsun, ACS olarak, size hep standart, başka donanımlara transfer edilebilen mühendislik çözümleri sunmayı hedefliyoruz.